Gibalni dan

Po dogovoru s šolsko skupnostjo poteka vsak petek ob 7.45 gibanje za vse učence v telovadnici. Z gibanjem želimo spodbuditi učence k aktivnejšemu in zdravemu načinu življenja. Vse raziskave kažejo, da gibanje spodbuja kognitivni razvoj otrok in je ključnega pomena za celostni razvoj otroka.

Gibalni dan

10 Slike

Obrazci

V meniju ZA STARŠE sta bila pod OBRAZCI dodana obrazca za dostop do eRedovalnice in navodila za uporabo le-te.

Naša mala knjižnica

V projektu Naša mala knjižnica, smo se v tem šolskem letu odločili, da bomo sodelovali tudi učenci in učenke pravljičnega krožka naše šole. Projekt Naša mala knjižnica je namenjen promociji bralne kulture ter evropskih avtorjev in ilustratorjev, ki so uveljavljeni v domovini. Z učenci smo izdelali lutko Srčka, po predlogi Srčka iz knjige Skuhaj mi pravljico.

Srčka smo si izmenjali z učenci 1.a razreda OŠ Škofljica. Njihov Srček bo potoval na domove naših učencev, kjer se bodo v dnevnik beležile njegove dogodivščine in pravljice, katere bo spoznal ob branju učencev.

Mentorica pravljičnega krožka

Valerija Grobelnik

OBVESTILO O AKTUALNIH DOGODKIH

Spoštovani starši! Obveščamo vas o dogodkih in dejavnostih, ki bodo potekali v tem tednu:

• PETEK, 21. december 2018

Zaradi božične proslave, ki bo v sredo popoldne, v petek s poukom zaključimo ob 12:00 uri. Za razvoz učencev je poskrbljeno (kombi, avtobus ob 12:05). Kosila ne bo. V kolikor potrebujete varstvo OPB, je le to zagotovljeno v vrtcu do 15.00 ure.

• SOBOTA, 22. december 2018

Ob 11:00 uri je v Gostilni pri Rudiju srečanje starejših občanov občine Šalovci.

Člani OPZ (učenci od 1. do 5. razreda) se bodo predstavili s kratkim kulturnim programom. Tudi tega dne starše prijazno naprošamo, da poskrbijo za prevoz svojih otrok.

Za razumevanje in pomoč se vam iskreno zahvaljujemo. Želimo vam mirne in čarobne praznike.

Kolektiv OŠ Šalovci

Stran 1 od 5012345...102030...Zadnja »