Obvestilo z dne 26.3.2020

Spoštovani učenci in starši,

sporočamo Vam, da je strežnik Arnes v Sloveniji preobremenjen in da prihaja do motenj pri vstopu na spletno stran šole.

Priporočamo Vam, da  si shranjujete navodila za delo na daljavo na računalnik, prav tako poslane dokumente učiteljem.

Hvala za razumevanje!

OBVESTILO O PRIJAVI ZA VPIS V SREDNJE ŠOLE ZA UČENCE 9. RAZREDA

Na straneh ministrstva je objava, ki vse kandidate, ki se prijavljajo za vpis v srednje šole za prihodnje šolsko leto 2020/2021 obvešča, da bodo srednje šole, ki še niso izvedle preizkusov nadarjenosti, ki so pogoj za vpis v nekatere srednješolske izobraževalne programe, v katere se želijo prijaviti devetošolci, ali razgovorov z devetošolci, ki se prijavljajo za vpis v športne oddelke Gimnazije, te aktivnosti izvedle po izteku ukrepa začasnega prenehanja vzgojno – izobraževalne dejavnosti.

Prav tako bo prvotno postavljen rok za prijavo za vpis v srednje šole za prihodnje šolsko leto (to je 2. 4. 2020) prestavljen in bo sporočen naknadno, ko se bodo učenci vrnili v šolske klopi.

Do tedaj pa Vam želim, da ohranite voljo in pogum za delo na daljavo in ostanite zdravi.

Dušanka Lainšček Grkinič, ŠSD

Spoštovani STARŠI tretješolcev,

v dogovoru z MIZŠ in RIC-om Vam sporočamo, da je zaradi spremenjenih okoliščin ob epidemiji koronavirusa, poskusno preverjanja znanja učencev 3. razreda v napovedanih rokih odpovedano.

Hvala za razumevanje.

Darja Farič Klemenčič
ravnateljica OŠ Šalovci

Obvestilo z dne 23.3.2020

Spoštovani učenci in starši!

S skupnimi močmi vseh učiteljev smo vzpostavili delo na daljavo. Na ta način bomo poskušali ostati povezani na daljavo, kar pa seveda ne more nadomestiti vsakodnevnega stika v šoli. Vendar pa se zavedamo, da tako mora biti in da bomo le na ta način uspešno zmogli. Prepričani smo, da bodo starejši učenci zmogli sami, mlajši pa bodo morda potrebovali pomoč staršev in usmeritev.

Če se vam pojavijo vprašanja ali potrebujete našo pomoč, so staršem in učencem  preko e-pošte na razpolago učitelji, vodstvo šole (darja.faric-klemencic@guest.arnes.si), za tehnične nasvete pa se obrnite na učiteljico Martino Horvat (martina.horvat@guest.arnes.si).

Učitelji bodo vsak ponedeljek pripravili naloge do srede, ali pa nekateri za ves teden, katere naj učenci realizirajo skozi cel teden in si jih razporedijo po svoje. Pomembno je, da je v petek vse narejeno. Podrobnejša navodila so objavljena na spletni strani šole.

Verjamem, da bomo ta izziv skupaj uspešno premagali.

Pazite nase.

Darja Farič Klemenčič
ravnateljica OŠ Šalovci

Delo na daljavo

Na levem meniju smo ustvarili DELO NA DALJAVO in za vsak razred posebej.

DELO NA DALJAVO bo potekalo od ponedeljka, 23.3.2020 naprej. Hvala za razumevanje.

Stran 1 od 6612345...102030...Zadnja »
(Skupno 14,367 obiskov, današnjih obiskov 141)