Šolsko tekmovanje iz angleščine za učence 8. razreda

Osmošolci so se pomerili v znanju angleščine na temo History of Slovenia – People without the knowledge of their past are like trees without their roots.

Najbolj uspešna učenca sta bila Alex Cigut in Sindi Lukašev. Alex Cigut se je uvrstil na državno tekmovanje, ki bo na OŠ Laporje dne 25. 11. 2019.

Čestitke vsem tekmovalcem!

Mentorica Ivana Zidanšek

Nagradna ekskurzija po Prekmurju

27. septembra 2019 je potekala ekskurzija po Prekmurju, ki jo je organizirala OE Zavoda Republike Slovenije za šolstvo M. Sobota, ob obeležitvi 100. letnice priključitve Prekmurja k matični državi. Ekskurzija je bila nagrada vsem učencem iz Slovenije, ki so sodelovali na nagradnem tečaju Podobe Prekmurja, kjer so oblikovali, pisali in razmišljali o družbenih in naravnih značilnostih Prekmurja nekoč in danes. V okviru naše šole sta se ekskurzije udeležili dve učenki, Karin Karolyi in Vita Lukašev.

Roditeljski sestanek za starše in učence 3. in 4. razreda bo v ponedeljek, 14.10.2019, ob 17.00 uri v učilnici 3. in 4. razreda.

razredničarka Suzana Škodnik

Stran 1 od 6112345...102030...Zadnja »
(Skupno 8,608 obiskov, današnjih obiskov 7)