Govorilne ure v duhu kulturnega praznika

Krepitev vzajemnega sodelovanja med straši in učitelji je ena izmed temeljnih prednostnih nalog OŠ Šalovci v letošnjem šolskem letu. Pri tem  je ključnega pomena, da starše in učence znamo pritegniti z novimi oblikami sodelovanja, ki imajo pozitiven učinek in pripomorejo k medsebojnemu spoštovanju ter zaupanju.

Tako smo meseca februarja učenci, straši in razredničarka 6. in 7. razreda pogovorno uro izkoristili za medgeneracijsko branje. Skupaj smo prebirali pesmi Toneta Pavčka iz pesniške zbirke Majhnice in majnice, se o pesmih pogovarjali, jim izbirali naslove in primerjali svoje vtise ter razmišljanja. Izbrali smo si vsak svojo najljubšo Drobtinico in svoj izbor utemeljili.

Drobtinice

no images were found

(Skupno 66 obiskov, današnjih obiskov 1)