V projektu Naša mala knjižnica, smo se v tem šolskem letu odločili, da bomo sodelovali tudi učenci in učenke pravljičnega krožka naše šole. Projekt Naša mala knjižnica je namenjen promociji bralne kulture ter evropskih avtorjev in ilustratorjev, ki so uveljavljeni v domovini. Z učenci smo izdelali lutko Srčka, po predlogi Srčka iz knjige Skuhaj mi pravljico.

Srčka smo si izmenjali z učenci 1.a razreda OŠ Škofljica. Njihov Srček bo potoval na domove naših učencev, kjer se bodo v dnevnik beležile njegove dogodivščine in pravljice, katere bo spoznal ob branju učencev.

 

                                                                                                             Mentorica pravljičnega krožka

                                                                                                                         Valerija Grobelnik

no images were found

(Skupno 121 obiskov, današnjih obiskov 1)