[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default”][et_pb_row _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default”][et_pb_column _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default” type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″]

Spoštovani starši,

ker se v bližini naše šole ureja krožišče, so se z današnjim dnem dovozi učencev in nas zaposlenih spremenili. Zapora ceste v smeri Markovci bo zaradi gradnje krožišča predvidoma trajala do konca januarja. Iz strani Markovec je šola normalno dostopna. Spremenjen je tudi dovoz učencev, ki prihajajo v šolo z avtobusom, saj bo ta učence odlagal in jih pobiral na parkirišču ob črpalki INA. Spremstvo za te učence bo organizirano. Starši, ki vozite učence v šolo jih lahko odložite na črpalki INA in pospremite do šole. V ta namen je urejena peš pot od vrtca (dovoz ob vrtcu) čez cesto in ob drugi strani ceste (ob igrišču). Ker se ob njej nahaja delovišče (gradnja krožišča) pozornost ni nikoli odveč. Razvoz učencev s kombijem ostane nespremenjen in se po potrebi prilagaja trenutnim razmeram.

Prosimo za razumevanje in vas lepo pozdravljamo.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

(Skupno 31 obiskov, današnjih obiskov 1)