[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.17.3″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_row _builder_version=”4.17.3″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.17.3″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_text _builder_version=”4.17.3″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”]

Spoštovani starši,

šola bo za vse učence, ki bodo v šolskem letu 2022/2023 obiskovali našo šolo poskrbela za izposojo učbenikov iz učbeniškega sklada. Vsi učenci si lahko izposodijo učbenike iz šolskega učbeniškega sklada brezplačno. Ob koncu šolskega leta morajo vrniti nepoškodovane učbenike. Če učenec učbenik izgubi ali ga poškoduje, mora plačati odškodnino v skladu z 12. členom Pravilnika o upravljanju učbeniških skladov.

Tudi v naslednjem šolskem letu učenci ne bodo dobili obvestil oz. naročilnic s seznami vseh učbenikov, delovnih zvezkov in šolskih potrebščin v fizični obliki, ampak boste lahko naročili delovne zvezke in ostale učne potrebščine preko naslednjih povezav:

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row column_structure=”1_3,1_3,1_3″ _builder_version=”4.17.3″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_column type=”1_3″ _builder_version=”4.17.3″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_button button_url=”https://www.os-salovci.si/files/2022/06/Obvestilo-starsem-o-izposoji-ucbenikov-ter-nakupu-delovnih-zvezkov-in-solskih-potrebscin-v-solskem-letu-2022-1.pdf” url_new_window=”on” button_text=”Dokument s povezavami” _builder_version=”4.17.3″ _module_preset=”default” hover_enabled=”0″ global_colors_info=”{}” sticky_enabled=”0″][/et_pb_button][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″ _builder_version=”4.17.3″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″ _builder_version=”4.17.3″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_button button_url=”https://www.os-salovci.si/seznam-potrebscin-2/” url_new_window=”on” button_text=”Seznam potrebščin” _builder_version=”4.17.3″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][/et_pb_button][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

(Skupno 15 obiskov, današnjih obiskov 1)