V četrtek, 22. 3. 2018 smo se v zgodnjih jutranjih urah z učenci predmetne stopnje in njihovimi starši odpravili proti dolini pod Poncami. Ogledali smo si kvalifikacije smučarskih skokov in navijaško podprli naše orle.  Dan je bil čudovito lep in sončen in vsi skupaj smo preživeli nepozaben dan. Bili smo prijetna skupina, ki se je kljub veliki gneči uspešno dogovarjala in povezovala. Zato smo se ob prihodu domov vsi skupaj strinjali, da lahko takšno skupno srečanje in druženje še večkrat ponovimo, saj tako namreč ohranjamo in krepimo medsebojno sodelovanje.

Na koncu pa bi se radi še enkrat zahvalili vsem donatorjem (zavarovalnici Triglav, gostišču Svetec Rudi iz Šalovec, pekarni Pečjak, Radenski), ki so omogočili, da so lahko naši učenci v živo spremljali smučarske skoke in tako prav zavzeto navijali za naše orle.

no images were found

(Skupno 64 obiskov, današnjih obiskov 1)