Spoštovani starši!

V skladu z okrožnico MIZŠ lahko organiziramo varstvo otrok, katerih starši opravljajo delo, ki je pomembno za delovanje družbe in države v izrednih razmerah. Takšno delo lahko opravljajo zdravstveni delavci, zaposleni v civilni zaščiti, vojski, policiji, lekarnah, zaporih. Nujno varstvo otrok se izkazuje s pisno izjavo delodajalca. Edini pogoj, da se lahko učenec do 5. razreda vključi v nujno varstvo je, da je učenec zdrav in ne kaže znake bolezni.

Po posvetu z županom in s civilno zaščito Občine Šalovci ugotavljamo, da ni učencev, ki bi ustrezali pogojem za nujno varstvo.

V primeru kakšnih vprašanj  ter potreb sem na razpolago na e-mailu: darja.faric-klemencic@guest.arnes.si

O vseh nadaljnjih informacijah in ukrepih vas bomo obveščali preko naše spletne strani.

Poskrbite za svoje zdravje in zdravje Vaših ter omejite socialne stike.

Čas, ki ga bodo učenci preživeli doma naj izkoristijo ponavljanju učne snovi. V kolikor se bodo stvari podaljšale Vas bodo razredniki in učitelji pravočasno obvestili preko e-naslovov in telefonskih številk ter poslali učna gradiva za delo doma.

HVALA ZA RAZUMEVANJE, SREČNO IN ZDRAVO!

Varstvo otrok koronavirus za šolo

 

(Skupno 19 obiskov, današnjih obiskov 1)