V počastitev obeležitve 100 letnice združitve prekmurskih Slovencev z matičnim narodom smo se z učenci naše šole udeležili dveh pomembnih natečajev, ki so potekali v tem šolskem letu. 6. junija je potekala zaključna prireditev Festivala inovativnosti in ustvarjalnosti – Prekmurje v srcu, kjer so učenci predstavili stojnico.

Učenka 9. razreda Mirjana Črnko je dobila priznanje za likovno ustvarjalnost. Na natečaju Podobe Prekmurja sta sodelovali učenki Ana Vukosavljević in Karin Karolyi, ki sta napisali nalogo esejskega tipa s kritičnim razmislekom o preteklosti in sedanjosti ter pomenu zgodovinskega dogodka za Prekmurje. Na zaključni prireditvi 18. junija v Ljubljani sta prejeli priznanje in nagrado.

Vsem učencem še enkrat iskrene čestitke in na koncu seveda lepe in prijetne počitnice.

no images were found

(Skupno 113 obiskov, današnjih obiskov 1)