projekt

OŠ Šalovci je partnerica v mednarodnem projektu Parents corner s šestimi drugimi državami. S partnerji iz Poljske, Anglije, Bolgarije, Turčije, Portugalske in Bosne in Hercegovina smo se lotili pomembne teme v šolstvu – sodelovanje šole s starši. Projekt traja od 2015 do 2018.

Prve aktivnosti smo opravili – prvo srečanje je bilo na Poljskem, kjer smo dorekli časovnico projekta. Od takrat smo vsak v svoji državi izvedli anketo o sodelovanju šol s starši na petih šolah in zbrali obstoječe primere dobre prakse sodelovanja šol s starši.

Drugo srečanje partnerjev bo potekalo v Šalovcih. Dorekli bomo oblike in načine nadaljnjega dela. Srečanje se bo odvijalo od 11.–13. julija. Gre za izredni dogodek tako za našo šolo kot tudi za občino Šalovci.

Dr. Jolanda Lazar, vodja projekta

(Skupno 31 obiskov, današnjih obiskov 1)