Na OŠ Šalovci je potekalo srečanje partnerjev projekta Erasmus plus Parents corner. Srečanje se je odvijalo na naši šoli od 11. julija do 13. julija 2016. Na srečanju so sodelovali partnerji iz sedmih držav: Anglije, Portugalske, Turčije, Bolgarije, Poljske, Bosne in Hercegovine in partner PIA Velenje iz Slovenije.
Na tiskovni konferenci, ki je bila 11. julija 2016, je ravnateljica Darja Farič Klemenčič z ravnateljem OŠ Aleksa Šantić iz Bosne in Hercegovine podpisala sporazum o medsebojnem sodelovanju med šolama.
Sodelovanje je bilo objavljeno tudi v medijih Bosne in Hercegovine na naslednjih povezah.

 

Prispevke o projektu najdete tudi v slovenskih medijih:

http://www.pomurje.si/aktualno/pomurje/mednarodni-projekt-parent-s-corner-na-os-salovci/

 

002
 V Vestniku:
 Scanned Document   

no images were found

(Skupno 207 obiskov, današnjih obiskov 1)