[et_pb_section fb_built=”1″ theme_builder_area=”post_content” _builder_version=”4.14.7″ _module_preset=”default”][et_pb_row _builder_version=”4.14.7″ _module_preset=”default” theme_builder_area=”post_content”][et_pb_column _builder_version=”4.14.7″ _module_preset=”default” type=”4_4″ theme_builder_area=”post_content”][et_pb_text _builder_version=”4.14.7″ _module_preset=”default” theme_builder_area=”post_content” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″]

Dragi učenci!

Prihajajo težko pričakovane počitnice in tudi pust veselih ust. Ker v živo ne bomo videli vseh vaših pustnih kostumov in mask, bomo pripravili spletno pustovanje. Vi se doma lepo poslikate, lahko tudi posnamete, izberete najlepšo fotografijo ali video in pošljete učitelju za računalništvo na naslov: dejan.rocner@guest.arnes.si do torka do 12. ure. Tako bomo v torek okrog dveh videli vaše preobrazbe. Napišite tudi ime in priimek, ko boste pošiljali fotografije. Najizvirnejša pustna maska bo nagrajena.

Lepe počitnice!

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

(Skupno 21 obiskov, današnjih obiskov 1)