[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default”][et_pb_row _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default”][et_pb_column _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default” type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default” custom_margin=”-35px||||false|false” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″ custom_padding=”||50px||false|false”]

Dan se je začel z oblačnim in malce deževnim vremenom. Kljub temu smo polni doživetij novega dne. Dopoldne smo plavali in uživali v vožnjah po toboganu. Popoldne pa smo se z ladjico odpeljali do Izole ter se tam sprehodili do Simonovega zaliva. Kapitan nas je povabil na krov ladjice in nam povedal nekaj zanimivosti primorske obale. Večer je minil v športnem duhu, saj smo se preizkusili v odbojki na mivki. Več v galeriji.

[/et_pb_text][et_pb_gallery _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default” gallery_ids=”11883,11877,11865″ show_pagination=”off” show_title_and_caption=”off” border_width_all=”5px” border_color_all=”#ffffff” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″][/et_pb_gallery][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

(Skupno 14 obiskov, današnjih obiskov 1)