[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default”][et_pb_row _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default”][et_pb_text _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″ custom_margin=”-35px||||false|false”]

Tretji dan šole v naravi smo spoznali značilnosti slovenskega primorja: lego, podnebje, rastje, temperaturo … Na terasi pred hotelom smo reševali naloge, povezane z morjem in življenjem ob njem. V bazenih smo preverili plavalne sposobnosti, jih utrdili, tekmovali in se zabavali na toboganih. Ob rahlem vetru smo se sprehodili do bližine pristanišča Luke Koper in se preizkusili na plezalni steni in drugih izjemno privlačnih postavitvah ob koprski plaži. Več v galeriji.

[/et_pb_text][et_pb_gallery _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default” gallery_ids=”12073,12071,12058,12042,12049,12062″ posts_number=”6″ show_pagination=”off” show_title_and_caption=”off” custom_padding=”20px||||false|false” border_width_all=”5px” border_color_all=”#ffffff” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″][/et_pb_gallery][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

(Skupno 20 obiskov, današnjih obiskov 1)