[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default”][et_pb_row _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default”][et_pb_column _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default” type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″ custom_padding=”|16px||||”]

V torek,  5. 10. 2021, smo z devetošolci odšli v Mursko Soboto na bowling v Maximus. S hojo iz glavne avtobusne postaje do Maximusa smo se ravno prav ogreli. Učenci so igrali v trojicah zelo zavzeto in le s kratko pavzo za malico. Po končani igri smo spet peš odkorakali do avtobusne postaje in se malce utrujeni in s prijetnimi vtisi vrnili do šole. Tale športni dan nam je bil zelo všeč. Še več fotografij si lahko ogledate v galeriji.

[/et_pb_text][et_pb_gallery _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default” gallery_ids=”11909,11914,11925″ show_pagination=”off” show_title_and_caption=”off” border_width_all=”5px” border_color_all=”#ffffff” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″ custom_padding=”30px||49px||false|false”][/et_pb_gallery][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

(Skupno 30 obiskov, današnjih obiskov 1)