V nedeljo, 10. 5. 2015 smo se ob 9. uri  zbrali v Dolencih na igrišču. Za pohod Z doulov na brejge nam je povedala učiteljica Suzana. Ker je 10. maj svetovni dan gibanja, smo se dogovorili, da se ga bomo udeležili v okviru dejavnosti SKK.

Dolenski pohod je bil dolg deset kilometrov. Šli smo mimo turistične kmetije Mali raj, skozi gozd in do cerkve sv. Nikolaja. Vodile so nas rdeče puščice.

Na kmetiji Mali raj smo božali koze in osla. Med potjo smo se pogovarjali, se skrivali in lovili. Z nami so bili tudi starši in učiteljica Suzana. Del poti smo hodili z njimi. Pazili smo, da ne stopimo v kakšno lužo. Na poti so nekateri videli slepca in jedli gozdne jagode.

Potem smo prišli nazaj na igrišče v Dolence. Mi učenci smo prišli med prvimi na cilj. Tam smo najprej pojedli malico, spili pijačo in potem igrali nogomet. Imeli smo se lepo.

 

Izar, Jure, Gal in David

 

20150510 124651

(Skupno 54 obiskov, današnjih obiskov 1)