OB SVETOVNEM DNEVU UČITELJEV

Morda res niso časi za praznovanje, a nihče nam ne more vzeti zavedanja, da opravljamo najboljši poklic na svetu, ker smo pri svojem delu zmeraj v stiku s prihodnostjo.

Predstavniki šolske skupnosti OŠ  Šalovci so svetovni dan učiteljev obeležili na zelo oseben in poseben način.

V sredo popoldne so se Ana, Tia, Teodor in Kevin zbrali na domu učenke Vite Lukašev. Spekli so čokoladne in sadne mafine, nato pa so s pomočjo Vitine mame pripravili aranžmaje iz vrtnic.

V četrtek zjutraj so nas pred vhodom v šolske prostore kot jutranji pozdrav pričakale lepe misli, ki so nam jih namenili učenci. Pred malico so učenci pripravili svečani pogrinjek, nato pa vsakega zaposlenega presenetili s posebno pozornostjo.

Za vse zaposlene je bil to zares lep in nepozaben dan, zato se učencem in družini Lukašev za njihov trud iskreno zahvaljujemo.

[Album ni najden]

Kolektiv OŠ  Šalovci