OŠ Šalovci se pridružuje akciji Srednje poklicne in tehniške šole Murska Sobota, ki zbira pomoč za Srednjo šolo Tyachiv v Ukrajini, ki sta partnerski šoli. Pomoč bo namenjena otrokom  beguncem v tem kraju. Izdelke bodo srednješolci sami dostavili naslednji teden.

Zbirali bomo predvsem izdelke za osebno higieno – zobna pasta, milo, robčki, WC-papir, pralni prašek, hrano z dolgim rokom trajanja – moka, sladkor, med, čaj, kava, sladkarije ter medicinske pripomočke – povoji, obliži…   Seznam najdete v prilogi. Izdelke lahko prinesete v četrtek (21. 4.), petek  (22. 4.) in ponedeljek (25. 4.) do 16. ure.  V jedilnici šole bo pripravljena miza, kamor boste izdelke lahko odložili.

Mogoče vam je velikonočni zajček podaril priboljške in dobrine, ki jih lahko delite z otroci v Ukrajini, ki to res potrebujejo.

Najlepša hvala za vaš dar.

Seznam izdelkov