[et_pb_section fb_built=”1″ admin_label=”section” _builder_version=”3.22″ global_colors_info=”{}”][et_pb_row admin_label=”row” _builder_version=”3.25″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” global_colors_info=”{}”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” global_colors_info=”{}” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text admin_label=”Text” _builder_version=”4.14.7″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” hover_enabled=”0″ global_colors_info=”{}” sticky_enabled=”0″]

OŠ Šalovci se pridružuje akciji Srednje poklicne in tehniške šole Murska Sobota, ki zbira pomoč za Srednjo šolo Tyachiv v Ukrajini, ki sta partnerski šoli. Pomoč bo namenjena otrokom  beguncem v tem kraju. Izdelke bodo srednješolci sami dostavili naslednji teden.

Zbirali bomo predvsem izdelke za osebno higieno – zobna pasta, milo, robčki, WC-papir, pralni prašek, hrano z dolgim rokom trajanja – moka, sladkor, med, čaj, kava, sladkarije ter medicinske pripomočke – povoji, obliži…   Seznam najdete v prilogi. Izdelke lahko prinesete v četrtek (21. 4.), petek  (22. 4.) in ponedeljek (25. 4.) do 16. ure.  V jedilnici šole bo pripravljena miza, kamor boste izdelke lahko odložili.

Mogoče vam je velikonočni zajček podaril priboljške in dobrine, ki jih lahko delite z otroci v Ukrajini, ki to res potrebujejo.

Najlepša hvala za vaš dar.

[button link=”https://www.os-salovci.si/files/2022/04/PRILOGA-Seznam-izdelkov.pdf” color=”red”] Seznam izdelkov[/button]

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

(Skupno 9 obiskov, današnjih obiskov 1)