[et_pb_section fb_built=”1″ admin_label=”section” _builder_version=”3.22″ global_colors_info=”{}”][et_pb_row admin_label=”row” _builder_version=”3.25″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” global_colors_info=”{}”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” global_colors_info=”{}” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text admin_label=”Text” _builder_version=”4.14.7″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” hover_enabled=”0″ global_colors_info=”{}” sticky_enabled=”0″]

V soboto, 12. 2. 2022, je potekalo tekmovanje s področja slovenščine za Cankarjevo priznanje na državni ravni. Šolo je zastopala Anja Kurnjek, učenka 9. razreda, in osvojila zlato priznanje.

Iskrene čestitke za doseženo priznanje!!

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

(Skupno 13 obiskov, današnjih obiskov 1)