V sredo, 6. 5. 2015 smo imeli delavnico izdelovanja kreme. Šli smo se tudi igro o zeliščih.

To je bilo v okviru projekta SKK. Vključene so bile 3 šole. Sodelovali smo učenci 4. razreda naše šole,  učenca iz OŠ Fokovci ter tri dijakinje Srednje biotehniške šole Rakičan in seveda učiteljice.

Delavnice so bile v tehniški učilnici OŠ Šalovci. Kremo smo naredili iz suhe sivke, suhih kamilic, čebeljega voska, olivnega olja in kokosovega masla. Na koncu je vsak dobil kremo za domov.

Ana Vukosavljević, 4. razred

V sredo, 6. 5. 2015 smo imeli učenci 4. razreda v okviru projekta SKK delavnico izdelovanja kreme in igro o zeliščih.

Sodelovali smo učenci 4. razreda naše šole,  učenca iz OŠ Fokovci, tri dijakinje Srednje biotehniške šole Rakičan in seveda učiteljice.

Kremo smo naredili iz posušene sivke, posušenih kamilic,  olivnega olja, kokosovega masla in čebeljega voska. In tako smo naredili svojo kremo za obraz, rane in roke.

Vita Lukašev, 4. razred

SLIKE