[et_pb_section fb_built=”1″ admin_label=”section” _builder_version=”3.22″][et_pb_row admin_label=”row” _builder_version=”3.25″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_text admin_label=”Text” _builder_version=”4.7.3″ background_size=”initial” background_position=”top_left” background_repeat=”repeat” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″]

Sedemčlanski upravni odbor sestavljajo:

1. Suzana Škodnik (predsednica šolskega sklada)

2. Marjeta Andrejek (blagajnik šolskega sklada)

3. Jožefa Tratar (predstavnica šole)

4. Suzana Lainšček (namestnica predsednice šolskega sklada)

5. Jasmina Drolc Žido (predstavnica staršev)

6. Jasmina Lainšček (predstavnica staršev vrtca)

7. Jasmina Könye (predstavnica staršev).


 Namen šolskega sklada:

  • povezovanje z drugimi šolami v RS in tujini,
  • promocija šole v javnosti,
  • pomoč socialno šibkim učencem,
  • financiranje dejavnosti, ki niso sestavina izobraževalnega programa, oziroma se ne financirajo iz javnih sredstev (izleti, tabori, lutkovne in gledališče predstave, okrogle mize, delavnice…), da bi bil le-ta dostopen čim večjemu številu učencev.
  • nakup nadstandardne opreme (didaktična sredstva in pripomočki, različna igrala, avdio video oprema, informacijsko komunikacijska tehnologija, idr.),
  • zagotavljanje sredstev za spodbujanje razvojne in raziskovalne dejavnosti učencev in za zvišanje standarda pouka in podobno.

Sklad pridobiva sredstva iz prispevkov staršev šole, donacij, zapuščin in iz drugih virov.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

(Skupno 116 obiskov, današnjih obiskov 1)