Tudi letos smo sodelovali pri projektu Evropska vas. V tem šolskem letu smo predstavljali Nemčijo. Večji del aktivnosti se je izvajal v okviru tehničnega dne. Izdelke smo 9. maja predstavili na stojnici na osrednji prireditvi v Murski Soboti. Sodelovanje na Evropski vasi smo obogatili tudi z nastopom na kulturnem programu, kjer so učenke 7., 8. in 9. razreda zaplesale na pesem Satellite pevke Lene Meyer-Landrut. Predstavili smo zgodovino, geografske značilnosti, kulinariko, Oktoberfest in nekatere znane osebnosti. Poleg razstave izdelkov smo obiskovalcem ponudili v pokušino nemško klobaso (Weisswurst) in bavarsko presto, ki so s stojnice zelo hitro izginile. Sodelovanje v projektu je pozitivna izkušnja, ki jo želimo tudi prihodnje ohranjati in razvijati na naši šoli. Vse načrtovane aktivnosti so stekle, tako kot smo si jih začrtali. Učenci in učitelji, ki so bili aktivno vključeni v projekt, so z delom in rezultati zadovoljni.

Tukaj si lahko ogledate video.

 

NOVO – Galerija slik.

 

 

 

 

(Skupno 22 obiskov, današnjih obiskov 1)