V okviru Zveze za tehnično kulturo Slovenije in Regionalnega centra v Murski Soboti je od 22. do 24. novembra v Trgovskem centru Maximus potekal že 25. Festival IZUM. Festival inovativnosti, znanosti in ustvarjalnosti mladih.

Naša šola se je predstavila z razstavo Mednarodnega etnološkega tabora Poroke nekoč in danes, ki je potekal od 27. do 29. junija. Hvala vsem učencem in mentorjem, ki so se udeležili in ustvarjali na taboru.

V Maximusu so našo šolo odlično predstavljali učenki Katja Vukosavljević in Ria Sterniša iz 7. razreda ter Živa Nemec in Katarina Časar iz 9. razreda.

Za izvirno in ustvarjalno predstavitev je OŠ Šalovci prejela:

  • PLAKETO RAZISKOVALNA ŠOLA in
  • 3. mesto v kategoriji raziskovanja in ustvarjalnosti malih šol.

Čestitamo!

Mentorici Marjeta Andrejek in Mira Serec

(Skupno 1 obiskov, današnjih obiskov 1)