V ponedeljek, 4. 5. 2015 smo se zbrali pred šolo. Z učiteljico in starši smo se zmenili, da gremo na kratek pohod.

Šli smo na Marof. Tam smo se ustavili pri starem ribniku. Ko smo se učenci igrali, se je učiteljica pogovarjala s starši.

Pot smo nadaljevali. Nabrali smo rože za učiteljico. Potem so nekatere mamice nabirale šmarnice.

Ustavili smo se pri Juretu, kjer smo se igrali. Dečki so igrali nogomet, deklice pa smo bile na trampolinu. Pozneje smo igrale namizni nogomet. Vita in Ana sta zmagali.

Nato smo šli na sladoled in nazaj v šolo. Ko smo hodili, je Izar padel v jarek. Ha, ha, ha…

Meni je bil pohod super. Zelo sem uživala.

Sindi Lukašev, 3. razred

Šli smo na pohod s starši.

V paru sem hodila s Sindi, mojo sošolko. Šli smo po bregu navzgor in tekmovali, kdo bo prvi. Ustavili smo se pri starem ribniku, kjer so dečki hoteli uloviti ribe. A jim to ni uspelo, ker v ribniku ni bilo rib.

Ob cesti smo našli šmarnice, ki smo jih nabrali.

Kasneje nas je teta Mihaela povabila na sok. Tam smo deklice najprej skakale na trampolinu, potem pa smo igrale namizni nogomet.

Potem smo šli na sladoled in proti šoli.

Meni je bil pohod všeč.

Karin Karolyi, 3. razred