V ponedeljek, 5. decembra 2016 je v kulturni dvorani v Šalovcih potekala prireditev ‘Stopimo skupaj v pravljični december’. Ponosni smo, da so na prireditvi sodelovali vsi učenci. Mladi gledališčniki, igralci dramskega krožka in člani obeh zborov so nas skozi pesmi in igro popeljali v praznični čas. Na zabaven in izviren način so predstavili značilnosti Miklavža, božiča in starega leta, pri tem pa opomnili, da se lepota bližajočih praznikov odraža v majhnih pozornostih in iskrenih medsebojnih odnosih. Na koncu prireditve so nas s svojim obiskom počastili tudi vsi trije dobri možje – Miklavž, Božiček in Dedek Mraz.

V okviru prireditve, katere moto je bil »Poiščite otroka v sebi, počnite lepe in dobre reči, zapišite nagajivo zimsko misel in narišite smeh na obraz vam dragih ljudi«, smo pripravili tudi božični bazar, z izdelki učencev. Izkupiček je bil več kot odličen, zato se Vam za vse prostovoljne prispevke iskreno zahvaljujemo. Darovana sredstva bomo v okviru Šolskega sklada namenili pomoči potrebnim učencem in za nakup didaktičnih sredstev.

Naj bodo še vsi preostali dnevi iztekajočega se leta pravljični tako za Vas kakor tudi za nas.

Kolektiv OŠ Šalovci

no images were found

(Skupno 126 obiskov, današnjih obiskov 1)