[et_pb_section bb_built=”1″ admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”Row”][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_text admin_label=”Text” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Spoštovani!

Mladi novinarji OŠ Šalovci že celo šolsko leto pridno pišemo prispevke z namenom, da bi ob koncu šolskega leta izdali šolsko glasilo. To počnemo tudi v nastali situaciji, le da smo šolske računalnike zamenjali z domačimi.

In ker se vso trenutno dogajanje v družbi seli v virtualni svet, smo se tudi mi odločili, da bomo svoje prispevke objavljali na spletni strani šole, pod rubriko Mladi novinarji OŠ Šalovci.

Vabimo vas k branju naših prispevkov, hkrati pa vas pozivamo, ostanite doma in ostanite zdravi!

 

Ekipa mladih novinarjev OŠ Šalovci

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_blurb admin_label=”Blurb” title=”Ostani doma” url=”http://www.os-salovci.si/?p=7697″ url_new_window=”off” use_icon=”on” font_icon=”%%75%%” icon_color=”#7EBEC5″ use_circle=”off” circle_color=”#7EBEC5″ use_circle_border=”off” circle_border_color=”#7EBEC5″ icon_placement=”top” animation=”top” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_icon_font_size=”off” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” /][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_blurb admin_label=”Blurb” title=”List iz mojega korona dnevnika” url=”http://www.os-salovci.si/?p=7703″ url_new_window=”off” use_icon=”on” font_icon=”%%75%%” icon_color=”#7EBEC5″ use_circle=”off” circle_color=”#7EBEC5″ use_circle_border=”off” circle_border_color=”#7EBEC5″ icon_placement=”top” animation=”top” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_icon_font_size=”off” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” /][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row admin_label=”Row”][et_pb_column type=”1_4″][et_pb_blurb admin_label=”Blurb” title=”Velika noč” url=”http://www.os-salovci.si/?p=8417″ url_new_window=”off” use_icon=”on” font_icon=”%%75%%” icon_color=”#7EBEC5″ use_circle=”off” circle_color=”#7EBEC5″ use_circle_border=”off” circle_border_color=”#7EBEC5″ icon_placement=”top” animation=”top” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_icon_font_size=”off” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” /][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_4″][et_pb_blurb admin_label=”Blurb” title=”Velika noč – pesmi – 5. in 6. razred” url=”http://www.os-salovci.si/?p=8497″ url_new_window=”off” use_icon=”on” font_icon=”%%71%%” icon_color=”#7EBEC5″ use_circle=”off” circle_color=”#7EBEC5″ use_circle_border=”off” circle_border_color=”#7EBEC5″ icon_placement=”top” animation=”top” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_icon_font_size=”off” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” /][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_4″][et_pb_blurb admin_label=”Blurb” title=”Dan Zemlje” url=”http://www.os-salovci.si/?p=9115″ url_new_window=”off” use_icon=”on” font_icon=”%%164%%” icon_color=”#7EBEC5″ use_circle=”off” circle_color=”#7EBEC5″ use_circle_border=”off” circle_border_color=”#7EBEC5″ icon_placement=”top” animation=”top” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_icon_font_size=”off” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” /][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_4″][et_pb_blurb admin_label=”Blurb” title=”Moja korona počitnice” url=”http://www.os-salovci.si/?p=9637″ url_new_window=”on” use_icon=”on” font_icon=”%%73%%” icon_color=”#7EBEC5″ use_circle=”off” circle_color=”#7EBEC5″ use_circle_border=”off” circle_border_color=”#7EBEC5″ icon_placement=”top” animation=”top” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_icon_font_size=”off” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” /][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row admin_label=”Row”][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_blurb admin_label=”Blurb” title=”Koronašale” url=”http://www.os-salovci.si/?p=10453″ url_new_window=”off” use_icon=”on” font_icon=”%%75%%” icon_color=”#7EBEC5″ use_circle=”off” circle_color=”#7EBEC5″ use_circle_border=”off” circle_border_color=”#7EBEC5″ icon_placement=”top” animation=”top” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_icon_font_size=”off” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” /][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″][et_pb_blurb admin_label=”Blurb” title=”Razmišljanja” url=”http://www.os-salovci.si/?p=10463″ url_new_window=”off” use_icon=”on” font_icon=”%%74%%” icon_color=”#7EBEC5″ use_circle=”off” circle_color=”#7EBEC5″ use_circle_border=”off” circle_border_color=”#7EBEC5″ icon_placement=”top” animation=”top” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_icon_font_size=”off” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” /][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

(Skupno 1.009 obiskov, današnjih obiskov 1)