Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da bomo v ponedeljek, 5. decembra 2016, imeli kulturni dan. Vsebina kulturnega dne je prireditev ‘Stopimo skupaj v pravljični december’, ki bo ob 17.00 uri v kulturni dvorani v Šalovcih.
Tega dne bodo učenci dopoldne doma. V šolo pridejo ob 15.00 uri z običajnim prevozom, to je s šolskim avtobusom (šolska linija za razvoz domov), s kombijem oziroma s starši. Pred prireditvijo bodo nastopajoči opravili generalko, ostali učenci bodo pripravili stojnico za božični bazar.
Po prireditvi šolskega razvoza ne bo, zato Vas prijazno naprošamo, da poskrbite za prevoz svojega otroka.
V primeru, da tega dne v dopoldanskem času nimate zagotovljenega varstva za svojega otroka, nam to sporočite do petka, 2. decembra, da šola organizira varstvo v okviru podaljšanega bivanja.

Zahvaljujemo se Vam za razumevanje in se veselimo vašega obiska na prireditvi.