Spoštovani starši!

Z novim letom je naša šola vstopila v projekt »Popestrimo šolo« v okviru operativnega programa »Razvoj človeških virov in vseživljenjskega učenja«, ki ga delno financira EU in sicer iz evropskega socialnega sklada.

Dragi starši, v okviru tega projekta nudimo vašim otrokom – našim učencem – različne  aktivnosti in dejavnosti, ki temeljijo na novih pedagoških strategijah in oblikah dela ter prispevajo k razvoju ključnih kompetenc.

Projekt »Popestrimo šolo« omogoča vsem prijavljenim učencem aktivno, ustvarjalno in zabavno preživljanje prostega časa. Aktivnosti bodi potekale izven šolskega urnika, tudi ob sobotah in med počitnicami. Vse dejavnosti so brezplačne; včasih bo potreben le prevoz otrok.

Urnik aktivnosti bo javljen naknadno.

Jana Lazar

učiteljica v projektu “Popestrimo šolo”