[et_pb_section admin_label=”section”][et_pb_row admin_label=”row”][et_pb_column type=”2_3″][et_pb_text admin_label=”Text” background_layout=”light” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

To je ukrep EU kmetijske politike, ki šolarjem zagotavlja brezplačno sadje in zelenjavo v vrednosti 6,00 EUR/učenca čez celo šolsko leto 2016/2017.

Vključuje različne izobraževalne dejavnosti in dejavnosti za ozaveščanje o pomenu sadja in zelenjave v prehrani. Shema šolskega sadja spodbuja zdrave prehranske navade pri mladih.

[/et_pb_text][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_3″][et_pb_image admin_label=”Image” src=”http://www.os-salovci.si/files/2015/10/sssz-slika.gif” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” animation=”left” sticky=”off”] [/et_pb_image][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

(Skupno 44 obiskov, današnjih obiskov 1)