Prihaja Simbioza Giba 2017!

VSE ŽIVLJENJE SE GIBAMO.

Mi že odštevamo.

Letos gibamo med 14. in 21. oktobrom in tako tudi letos povezujemo Slovenijo

z gibanjem in medgeneracijskim sodelovanjem.

 

Na OŠ  Šalovci Vas prisrčno vabimo, da se nam pridružite pri urah športa z učenci 3. in 4. razreda, ki jih bo izvajal športni pedagog Josip Gregorec

v ponedeljek, 16. 10. 2017 od 9.50 do 10.40,

– v sredo, 18. 10. 2017 od 7.50 do 8.40 in

– v petek, 20. 10. 2017 od 11.40 do 12.30. 

 

Veselimo se, da se boste tudi Vi pridružili akciji Simbioza Giba 2017.

 

Simbioza giba je vseslovenski prostovoljski projekt na področju gibanja, Športne rekreacije, športa, telesne kulture  in medgeneracijskega sodelovanja. Naša želja je, da odpremo športne objekte in združimo ponudnike različnih gibalnih aktivnosti in vse, ki bi si želeli informacij, začeti, nadaljevati ali pa preizkusiti nekaj popolnoma novega na gibalno, rekreativnem, športnem področju.

Tako skozi akcijo ponujamo priložnost vsem generacijam od -9 mesecev do 100+ let, da spoznajo nove zvrsti aktivnosti športno rekreativne vadbe in se udeležijo različnih vadb.

Skozi akcijo in projekt Simbioza giba zagovarjamo, da gibanje pomeni življenje in življenje je gibanje, zato je ključnega pomena, da sporočilo o zdravem načinu življenja širimo in krepimo zavest o pomenu dnevnega gibanja za zdravje človeka in kvalitetnejše (tretje) življenjsko obdobje.

S.Škodnik, koordinatorka

(Skupno 57 obiskov, današnjih obiskov 1)