[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default”][et_pb_row _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default”][et_pb_text _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default” custom_margin=”-43px||||false|false” custom_padding=”|20px||||” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″]

Na predzadnji dan šole v naravi smo izvedli naravoslovni dan. Kolikor nam je vreme dopuščalo, smo se sprehodili po ozkih ulicah Pirana. Ogledali smo si Tartinijev trg in Pomorski muzej v Piranu. Pomorski muzej Piran se nahaja v palači Gabrielli, zgrajeni sredi 19. stoletja tik ob piranskem  pristanišču. Muzej zbira, preučuje in predstavlja pomorsko dediščino in na pomorstvo vezane gospodarske panoge obalnega območja in celotnega slovenskega prostora. V ta namen ima urejeno zbirko pomorske arheologije, etnološko ribiško zbirko ter zgodovinsko, etnološko in umetnostnozgodovinsko zbirko pomorstva od srednjega veka do konca 2. svetovne vojne.

Zvečer smo se pripravljali, da pokažemo svoje talente. Na družabnem VEČERU TALENTOV smo se preizkusili v skečih, plesu, petju … Nekateri smo se izjemno potrudili, v svoj nastop smo vnesli veliko humorja in iznajdljivosti. Naše nastope smo točkovali, glavna sodnika sta bila učitelja, ki sta nam podarila zaslužene nagrade.  Ves teden smo pospravljali in urejali naše sobice. Najbolj urejene sobice so bile prav tako nagrajene. Učitelj športne vzgoje nam je povedal katera priznanja smo si prislužili glede na naše plavanje. Z našimi dosežki smo zelo zadovoljni. Več v galeriji.

[/et_pb_text][et_pb_gallery gallery_ids=”12133,12124,12122,12116,12110,12089″ posts_number=”6″ show_title_and_caption=”off” show_pagination=”off” _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default” border_width_all=”5px” border_color_all=”#ffffff”][/et_pb_gallery][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

(Skupno 29 obiskov, današnjih obiskov 1)