[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default”][et_pb_row _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default”][et_pb_column _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default” type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default” custom_margin=”-33px||||false|false” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″]

Zadnji dan šole v naravi smo pakirali svoje stvari in se potihoma že veselili srečanja s svojimi domačimi. Dopoldne smo še zadnji dan zaplavali po bazenih Aquaparka Žusterne v Kopru in se spustili po toboganih. Ob slovenski obali smo izkoristili še zadnje trenutke za nabiranje školjk za šolsko razstavo. Nekateri smo na obali pokazali tudi svojo umetniško plat in risali s kredami. Po sproščeni igri na igralih nas je pričakal avtobus, nato pa smo polni doživetij in lepih spominov sedli na vlak in se odpeljali proti domu … Več v galeriji.

[/et_pb_text][et_pb_gallery _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default” gallery_ids=”12166,12156,12163,12160,12152,12148″ posts_number=”6″ show_title_and_caption=”off” show_pagination=”off” custom_padding=”12px||||false|false” border_color_all=”#ffffff” border_width_all=”5px” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″][/et_pb_gallery][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

(Skupno 15 obiskov, današnjih obiskov 1)