V  tednu (od 6. 4. 2020 do 10. 4. 2020) nadaljujemo z delom od doma, kot smo si ga zastavili do sedaj. V ponedeljek zjutraj so objavljene vsebine na šolski spletni strani, ki jih morajo učenci narediti čez teden, pri nekaterih učiteljih je  v sredo objavljeno gradivo še za delo na daljavo od četrtka do petka. Učenci naj si delo razporedijo sami, vendar ne več kot tri predmete dnevno.

Ta teden bomo organizirali tehniški dan na daljavo  od 1. – 9. razreda in sicer v petek, 10.4.2020. Gradiva so že večinoma objavljena. Tema tehniškega dneva je velika noč.

Moram izreči pohvalo vsem učencem, saj so delo na daljavo vzeli zelo resno in odgovorno. Staršem predmetne stopnje svetujemo naj imajo vsaj pregled nad delom svojih otrok. Najbolj ste obremenjeni starši razredne stopnje, saj se vsakodnevno skupaj lotevate nalog z vašimi otroki. Moram priznati, da svoje delo opravljate zgledno.

O vseh novostih Vas bomo sproti obveščali.

Ohranite dobro voljo, bodite potrpežljivi, ne pozabite na druge, predvsem pa ostanite zdravi.

ravnateljica Darja Farič Klemenčič

(Skupno 119 obiskov, današnjih obiskov 1)