[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default”][et_pb_row _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default”][et_pb_text _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″]

Spoštovani učenci in starši!

Med prihajajočimi počitnicami na OŠ Šalovci  organiziramo tabor z naslovom Noč čarovnic. Tabor bomo izvedli v ponedeljek in torek, 25. in 26. 10. 2021 za učence od 5.-9. razreda.  Na njem bomo raziskovali, ustvarjali in se zabavali na temo čarovnic. V ponedeljek zvečer načrtujemo ples v maskah in nočitev za najpogumnejše učence na šoli.

Vabljeni.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row column_structure=”1_2,1_2″ _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default”][et_pb_column type=”1_2″ _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default”][et_pb_image src=”https://ossalovci.splet.arnes.si/files/2021/10/tabor.png” title_text=”tabor” _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default”][/et_pb_image][/et_pb_column][et_pb_column type=”1_2″ _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default”][et_pb_button button_url=”https://ossalovci.splet.arnes.si/files/2021/10/Prijavnica-na-tabor-Halloween.docx” button_text=”Prijavnica” _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default”][/et_pb_button][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

(Skupno 43 obiskov, današnjih obiskov 1)