[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default”][et_pb_row _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default”][et_pb_column _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default” type=”4_4″][et_pb_text _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″ custom_padding=”||1px|||” custom_margin=”-19px|||-12px|false|false”]

Učencem OŠ Šalovci po novem dela družbo Tomaž – deček iz slame. Je veseljak, ki sedi na bali slame, bere knjige, opazuje učence pri rekreaciji, spremlja promet na cesti in še bi lahko naštevali. Tukaj bo ostal do zime. Pomahajte mu, ko se peljete mimo šole. Ustvarili so ga učenci 1. in 2. razreda v podaljšanem bivanju.

[/et_pb_text][et_pb_gallery _builder_version=”4.7.3″ _module_preset=”default” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″ gallery_ids=”11765,11763,11762″ show_pagination=”off” show_title_and_caption=”off” border_color_all_image=”#ffffff” border_width_all_image=”5px”][/et_pb_gallery][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

(Skupno 28 obiskov, današnjih obiskov 1)