»Če hočete končati vojno, pošljite knjige namesto orožja, pošljite svinčnike namesto tankov, pošljite učitelje namesto vojakov!«

(Malala Jusafzaj, najmlajša prejemnica Nobelove nagrade za mir).

Vabimo Vas, da se nam pridružite ob Dnevu odprtih vrat OŠ Šalovci, ki bo v ponedeljek, 6. februarja 2017, ob 15:00 uri v jedilnici šole. Učenci bodo kulturni dan počastili z razmišljanjem o nastanku, pomenu in usodi knjig in bi svoje misli radi delili z vami.

Ob 15:30 uri bomo slovesno odprli »Mavrično sobo«, ki smo jo opremili s sofinanciranjem iz projekta »Parent’s corner« iz programa Erasmus+.

Ob 16:00 uri vas vabimo na predavanje za starše mag. Andreja Pešca na temo »Kako vzgojiti odgovorne, zdrave in srečne otroke?«

Po predavanju bo roditeljski sestanek za starše 1.,  2. in 9. razreda.

Kolektiv OŠ Šalovci in Vrtca pri OŠ Šalovci

časovnica