[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.14.7″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_row _builder_version=”4.14.7″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.14.7″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_text _builder_version=”4.14.7″ _module_preset=”default” hover_enabled=”0″ global_colors_info=”{}” sticky_enabled=”0″]

O B V E S T I L O

 Vrtec pri OŠ Šalovci enkrat letno izpelje redni vpis otrok za naslednje šolsko leto.

REDNI VPIS OTROK V VRTEC

za šolsko leto 2022/23

bo potekal zadnji teden v marcu

od ponedeljka, 28. 3.  do petka, 1. 4. 2022.

V torek in četrtek lahko vlogo oddate tudi osebno pri svetovalni delavki,

na sedežu vrtca v OŠ Šalovci, od 7.00 – 15.00 ure.

Prosimo, da vlogo oddate vsi zainteresirani starši!

V vrtec sprejemamo otroke od dopolnjenega 11. meseca starosti (oz. po zaključku starševskega dopusta) do vstopa v šolo.

V primeru prostih mest pa vpisujemo in sprejemamo otroke skozi vse leto.

Kako?

Starši izpolnijo Vlogo za sprejem otroka v vrtec.

Predpisan obrazec dobite v upravi vrtca, pri svetovalni delavki, na spletni strani vrtca. Izpolnjen obrazec starši oddate na sedežu vrtca ali svetovalni delavki neposredno ali ga pošljejo z navadno pošiljko na naslov vrtca, ali na šolski e-naslov:

o-salovci.ms@guest.arnes.si.

Dodatno pojasnilo:

Starše prosimo za razumevanje, da zaradi preprečitve širjenja nalezljive bolezni vrtec v tem času ne bo organiziral Dneve odprtih vrat vrtca. Vsem vpisanim otrokom in njihovim staršem pa bomo obisk vrtca omogočili kasneje.

 

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

(Skupno 10 obiskov, današnjih obiskov 1)