[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.14.7″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_row _builder_version=”4.14.7″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.14.7″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_text _builder_version=”4.14.7″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”]

Spoštovani!

Tudi spomladi bomo nadaljevali z akcijo zbiranja papirja z razrednim tekmovanjem v zbrani količini starega papirja. Ko papir pripeljete, naj bo označeno (napisan listek), kateremu razredu je namenjen. Papir naj bo zvezan, saj kartonskih škatel ne mečemo v kontejner. Kasneje ga bo hišnik stehtal in odložil v kontejner.

Prosimo Vas, da nam pri tem pomagate.

Predviden termin zbiranja papirja bo od 9. – 13. 5. 2022.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

(Skupno 21 obiskov, današnjih obiskov 1)